Utakmice

30.11.2014 18:30

Informacije za utakmicu

Ulaz u dvoranu biti će otvoren od 19 sati, karte će se do 20 sati prodavati u Ilici 37 (KND BBB), a pred dvoranom prodavat će se od 18 sati.

Prije glavne utakmice večeri između Futsal Dinama i Patriota, naši kadeti i juniori odigrat će revijalnu utakmicu kako bi se predstavili našim članovima i navijačima. Utakmica kadeta i juniora počinje od 19:40, a prije početka glavne utakmice (21 sat) svi naši članovi i igrači svih šest Dinamovih selekcija snimit će zajedničku fotografiju. Stoga ovim putem pozivamo sve naše članove da na utakmicu dođu u članskim majicama i da sa sobom ponesu zastave, šalove i druga obilježja našeg Kluba i Hrvatske, kako bi slika, ali i ugođaj bio što bolji.

Već smo ranije pisali, ali i sada napominjemo kako će na plavom sektoru biti djeca i roditelji "Palčića", a s njima i naši najmlađi članovi te njihove obitelji. U hodnicima će biti postavljeni štandovi sa suvenirima Kluba, grupe BBB i naših gostiju iz humanitarne akcije "Palčić gore" pa vas i ovim putem pozivamo da podržite akciju.

Napominjemo kako za vrijeme utakmice ili poluvremena neće biti moguće izlaziti i vraćati se u dvoranu. Zbog tehničkih razloga svatko tko napusti dvoranu u nju se neće moći vratiti s istom ulaznicom. Stoga, vam preporučujemo da ne izlazite iz dvorane sve dok ne odlučite otići.

 

Ulaznice za utakmicu možete kupiti do početka susreta po cijeni od 20 kuna!

Ilica 37 KND BBB od 10 do 20

K.C. Dražen Petrović od 18 sati

Live score

Nema utakmice u tijeku
Powered by

Tablica

 • MNK Novo Vrijeme Apfel40
 • MNK Square29
 • HMNK Vrgorac27
 • MNK Futsal Dinamo25
 • MNK Uspinjača – Gimka23
 • MNK Crnica21
 • AFC Universitas20
 • MNK Split18
 • MNK Brod 03513
 • MNK Alumnus11
 • MNK Jesenje7
 • MNK Osijek Kelme5
Učlani se Postani punopravni član MNK Futsal Dinamo Zahtjev Povjerenici
Jedan član = Jedan glas

PLAVI SPONZOR

 

ZLATNI SPONZOR

 

SREBRNI SPONZOR

 

BRONČANI SPONZOR

 

TEHNIČKI SPONZOR

           
MNK Futsal Dinamo © 2014. Sva prava pridržana. E-ito.hr