Škola futsala

21.10.2018 20:27

Poznata australska futsal akademija gost naše Škole futsala

Proteklog tjedna dobili smo i malo međunarodno iskustvo za našu Školu futsala. Dečki iz australske akademije Paramatta Blues imali su turneju Europom  pod okriljem Futsal instituta, organizacije koja se bavi promocijom futsala i sportsko-socijalnim razvojem mladih igrača.

London, Madrid i Zagreb kao tri ključna nogometna centra

Kao tri ključne postaje na tom putu odabrali su London, Madrid i - Zagreb. Neizmjerno nam je drago što su odabrali baš našu Školu futsala kao domaćina koji će im pomoći unaprijediti futsal znanje, te su održali nekoliko treninga u Jazbini i Megatonu s našim dečkima.

Pokazali su veliko zanimanje i oduševljenje onim što su vidjeli, te su složni u ocjeni kako se Hrvatska po talentu i razvoju igrača apsolutno može uspoređivati s velikim i bogatim zemljama s europskog zapada. Treba napomenuti kako su, osim Futsal Dinama, dečki iz Australije pohodili treninge i "velikog" Dinama.

Oduševljeni hranom i sportom

Iako su neki od njih hrvatskog porijekla, većina ih je prvi put posjetila svoju "pradomovinu". Dečki su nam rekli kako doma nose uspomene za cijeli život, kako one koje su doživjeli na terenu, tako i one izvan njega. Posebno su oduševljeni hrvatskom hranom, intenzitetom kojim se trenira i važnošću koju sport uživa među našim najmlađim polaznicima. S nadom u to da ćemo drage prijatelje iz Australije ugostiti i u nekoj budućoj prigodi, sretni smo što je naša Škola futsala dobila i još jedno, makar indirektno, priznanje svoje vrijednosti i ugleda.


Dinamo - to si ti!

Live score

Nema utakmice u tijeku
Powered by

Tablica

 • MNK Novo Vrijeme Apfel28
 • HMNK Vrgorac21
 • MNK Square20
 • MNK Futsal Dinamo19
 • MNK Crnica18
 • MNK Uspinjača – Gimka17
 • AFC Universitas16
 • MNK Split13
 • MNK Alumnus10
 • MNK Brod 0359
 • MNK Jesenje4
 • MNK Osijek Kelme4
Učlani se Postani punopravni član MNK Futsal Dinamo Zahtjev Povjerenici
Jedan član = Jedan glas

PLAVI SPONZOR

 

ZLATNI SPONZOR

 

SREBRNI SPONZOR

 

BRONČANI SPONZOR

 

TEHNIČKI SPONZOR

           
MNK Futsal Dinamo © 2014. Sva prava pridržana. E-ito.hr