Prva momčad

30.11.2018 22:13

Uvjerljiva pobjeda na gostovanju u Krapini

Futsal Dinamo svladao je Jesenje u Krapini 6:2 i skočio, barem privremeno, na četvrto mjesto ljestvice. Plavi su od samog početka utakmice bili bolja momčad na terenu i pobjeda naše momčadi u niti jednom trenutku nije došla pod znak pitanja.

Poveli smo već u 4. minuti kada je Kristian Čekol sjajno plasirao udarac kraj Danijela Končevskog na asistenciju Hrvoja Penave. Dvije minute kasnije Ivan Šulentić pogodio je za 2:0, a do 15. minute još su pogodili Čekol, za svoj drugi pogodak na utakmici, i Mihovil Prgomet.

Ipak, Jesenje je do poluvremena smanjilo autogolom Jakova Grcića.

U nastavku utakmice Dinamo je nastavio s dominacijom te su pogotke za Plave do kraja zabili Vedran Matošević na asistenciju Davora Kanjuha i Hrvoje Penava na asistenciju Čekola.

Dinamo je tako na gostovanju u Krapini zabilježio važna tri boda, a u pretposljednjem kolu na domaćem terenu u "Derbiju Svetog Nikole" dočekuje Alumnus. Utakmica se igra sljedeću subotu, humanitarnog je karaktera, Sveti Nikola donosi poklon za najmlađe, a Dado Kanjuh na prošloj je utakmici okrenuo rundu Karlovačkog za sve navijače pogotkom iz Karlovačko kornera.