Prva momčad

07.03.2018 21:16

Slavonski Boysi vodili Dinamo do nove gostujuće pobjede!

Futsal Dinamo upisao je supervažnu pobjedu na gostovanju kod Broda 035 i vratio se na čelo ljestvice. Iako su Brođani poveli, Futsal Dinamo je vođen sjajnim navijanjem slavonskih Bad Blue Boysa uspio preokrenuti i na kraju slaviti 4:2.

Ovo je bila odlična uvertira za domaću tekmu protiv Vrgorca koju igramo već u nedjelju u Dvojci, s početkom u 16:30.

Dvorana u Slavonskom Brodu bila je ispunjena do posljednjeg mjesta. Nakon početnog ispitivanja snaga, Dinamo je preuzeo kontrolu nad utakmicom, no do vodstva su prvi došli Brođani, pogotkom svojeg najboljeg igrača Almedina Bundavice.

No, Modri se nisu demoralizirali i do kraja poluvremena uspjeli su izjednačiti pogotkom Hrvoja Penave.

U nastavak utakmice ušao je još bolji Dinamo, naši Boysi na tribinama neprekidno su navijali i nadglasali mnogobrojniju domaću publiku, a Dinamu je preokret donio Kristijan Grbeša u 24. Svega dvije minute kasnije Davor Kanjuh je pucao, a lopta je prešla crtu, dovoljno za 3:1 Futsal Dinama.

Brođani su potom zaigrali s golmanom Darkom Milanovićem u polju, to je iskoristio Grbeša koji u 32. pogađa u praznu mrežu za 4:1 vodstvo Futsal Dinama.

Milanović je u 37. zabio za konačnih 4:2.

Ovim putem još jednom zahvaljujemo našim slavonskim Boysima koji su nas vodili do pobjede i vratili nas na prvo mjesto 1.HMNL.