Prva momčad

01.03.2019 07:37

Po nove bodove kod fenjeraša s Drave

Poslije male krize rezultata, Futsal Dinamo je u prošlom kolu uspio pobijediti rivala iz Splita i popraviti stanje na tablici 1. HMNL. Plavi su ostali pri vrhu te i dalje konkuriraju za drugu poziciju na kraju ligaškog dijela prvenstva, a da bi u tome uspjeli moraju upisati sva tri boda na današnjem gostovanju u Osijeku.

S obzirom na stanje na tablici, čini se kako Dinamo neće imati težak zadatak, no prijašnja iskustva iz dvorane Zrinjevac govore drukčije. Osječani su uvijek bili neugodan suparnik Dinamu, a sada su im bodovi nasušno potrebni kako bi izbjegli posljednje mjesto i direktno ispadanje u drugu ligu.

U prvom ovosezonskom dvoboju momčad Miće Martića slavila je u Domu sportova s visokih 5:1, no utakmica nije bila toliko lagana za Plave kako konačni rezultat prikazuje. Osijek je poveo golom Bartolucija, te na poluvremenu držao 1:1. Tek u nastavku Dinamo je uspio slomiti snažan otpor gostiju.

Ekipa koju sada predvodi stručni stožer u sastavu Juraj Fabijanić - Alen Jukić - Hrvoje Božićković pokazala je veliku borbenost i karakter u dvoboju protiv Splita, a ništa manje od njih ne očekujemo ni u gradu na Dravi.

Do kraja ligaškog dijela ostalo je samo šest utakmica i svaki bod bit će bitan da bismo ulovili što bolju poziciju za doigravanje, a ispadanjem iz Kupa sve snage možemo usmjeriti na prvenstvo. Drugoplasirani Square nam trenutno bježi sedam bodova, no Dubrovčani imaju težak raspored do kraja, između ostalog, idući vikend dolaze na noge upravo našem klubu!

Tijek rezultata utakmice možete pratiti na našoj web stranici i na mobilnoj aplikaciji Leagues&Tournaments.

Dinamovo proljeće je u punom jeku, stoga idemo po još jednu pobjedu!