Prva momčad

07.02.2019 18:44

Na noge najboljem klubu Grada Šibenika

Gostovanjem u Krešimirovom gradu Dinamo u 18:30 otvara 14. prvenstveno kolo protiv Crnice, konkurenta iz sredine tablice.  Na nedavno održanoj manifestaciji proglašenja najboljih sportaša Grada Šibenika, MNK Crnica proglašen je najboljim šibenskim klubom u 2018. godini, a njihov trener Mladen Perica najboljim šibenskim trenerom. Čast da se prvi suprotstave najboljoj šibenskoj momčadi pala je upravo na izabranike našeg Miće Martića koji spremno dočekuju ovaj susret s velikim značajem za obje ekipe.

Dinamo trenutno zauzima peto mjesto na tablici te ima četiri boda više od šestoplasirane Crnice. Pobjedom u Šibeniku osigurat ćemo prijeko potreban bodovni odmak te polako cementirati sigurno mjesto u gornjem domu, no prije svega ostati u utrci za sami vrh prvenstvene ljestvice. S druge strane, igračima Mladena Perice ovo je šansa da uhvate bodovni priključak s ostatkom prvoligaške karavane te dovedu sebe u što bolju poziciju za kasnije doigravanje. Ulozi su značajni, Šibenčani spremno brane titulu najbolje momčadi u gradu, a Dinamo u ovaj susret ulazi kompletan i koncentriran isključivo na pobjedu te ni sekunde ne dvojimo da nas čeka uzbudljiva i atraktivna utakmica u Šibeniku.

Podsjetimo da je prvi susret ove dvije momčadi u 3. kolu prvenstva završio s podjelom bodova i rezultatom 2:2. U toj utakmici okrnjeni Šibenčani u prvom poluvremenu su dvaput stizali prednost Dinama, dok su u drugom poluvremenu mreže mirovale.

Tijek rezultata pratite na našem webu i aplikaciji Leagues&Tournaments.