Prva momčad

22.05.2018 00:17

Izaberite najboljeg Dinamovca u velikoj pobjedi nad Novim Vremenom!

Iza Futsal Dinama je sjajni vikend u kojem smo polufinalnu seriju otvorili pobjedom nad Novim Vremenom. Plavi su slavili 3:1 i tako ostvarili važnu prednost uoči uzvrata koji je na rasporedu u petak u Makarskoj. Mi Vam po dobrom starom običaju donosimo tri nominirana Dinamovca koji su se po našem mišljenju istaknuli i ušli u borbu za Karlovačko igrača kola.

Goran Škorić ponovno je pokazao da mu ove sezone leže Makarani. Držao je Dinamo u igri tijekom čitave utakmice, a pogotovo je to bilo bitno do vodećeg gola Plavih. U drugom poluvremenu čuvao je Dinamovu prednost, a cijele tribine su uzdahnule kad je sjajnim refleksom jednu skrenutu loptu izbacio u korner. Nadamo se da će podjednako odličnu partiju pružiti i podno Biokova i omogućiti Dinamu plasman u veliko finale.

Matija Capar još je jednom sve uvjerio da je igrač za velike utakmice. Tako je u ovoj tekmi poslužio, košarkaškim rječnikom, kao šesti čovjek, onaj koji ulazi s klupe, ali je vrlo bitan dio ekipe čime opravdava svoju minutažu. Capi je igrač kojeg svaki trener treba, svojim čitanjem igre i pravovremenim loptama i modernim stilom futsala daje tempo i zato je Dinamo ove sezone specifičan po svojoj dubini u rosteru.

Davor Kanjuh odigrao je tekmu kao prava Dinamova desetka. Kod prvog gola navukao je pažnju cijele obrane Makaran na sebe i tako omogućio Penavi laganu egezekucije poslije odličnog Grbešinog pasa. Asistirao je Prgometu za drugi gol, te zabio treći volejem nakon Karlovačko kornera. Kad sve ovo pročitate, onda ne treba ni spominjati brojne duele, dodavanja i pravi liderski pristup kojeg dado pruža iz tekme u tekmu. Sve skupa i više nego dovoljno za nominaciju.

Ovo su naša tri igrača između kojih ćete izabrati Karlovačko igrača kola. Naravno, nije zgorega spomenuti da svi ovi izbori u konačnici donose nagradu jednom od njih koji ih skupi najviše – titulu Karlovačko igrača sezone. Kraj sezone je blizu, pomogni glasom svojem favoritu.