Prva momčad

19.10.2018 21:05

Grcićev prvijenac za novi remi

Nažalost, Futsal Dinamo ni u trećem kolu nije uspio stići do pobjede. U Dvojci je Crnica izborila remi (2:2).

Sve je počelo sjajno. Već u drugoj minuti Davor Kanjuh je iz prekida snažno pogodio Vedrana Matoševića na drugoj stativi koji nije imao težak posao i doveo je Dinamo u vodstvo. Ipak, prednost nije dugo trajala. Igrala se 10. minuta kada je Antonio Perić sjajno iskoristio situaciju 1 na 1 iskosa i sjajno probio nemoćnog Tomislava Hercigonju. U 16. minuti vidjeli smo najljepši trenutak utakmice kada je Ivan Šulentić proigrao Jakova Grcića, ovaj je lobao suparničkog golmana, zaobišao ga i mirno zabio za vodstvo Dinama. Tako je Grcić sam sebi asistirao za prvijenac u plavom dresu. Ipak, gosti su se već do poluvremena opet vratili. Izveli su prekid, lopta se nesretno odbila od Matoševića i Crnica je stigla do izjednačenja na samom kraju poluvremena.

U drugom dijelu Futsal Dinamo je imao inicijativu, ali novih pogodaka nije bilo. Blizu su bili i Kanjuh i Kristian Čekol i Hrvoje Penava, a možda najbolju šansu imao je Grcić kojem se lopta nezgodno odbila na drugoj stativi. Time je Futsal Dinamo upisao drugi bod u tri utakmice, što je najlošiji start u posljednje četiri sezone.

Mjesta za očajavanje nema, a novi izazov slijedi već za tjedan dana kada nam u isto vrijeme na istom mjestu u goste stiže vrlo dobra Uspinjača Gimka.