Prva momčad

06.06.2019 10:50

Futsal Dinamo na Zoni Dinamo

U dogovoru s ekipom sa sve popularnijeg foruma Zona Dinamo, na kojem se okupljaju Dinamovci svih dobnih kategorija, Futsal Dinamo je dobio svoju posebnu temu na kojoj ćete moći saznati sve informacije o Klubu, ali i na kojoj ćete se moći uključiti u raspravu o našem Klubu sve s ciljem kako bismo dodatno poslušali stav naših navijača i članova i kako bismo dignuli funkcioniranje na još jednu višu razinu.

S obzirom na to da će se za više od mjesec dana u našem Klubu održati drugi demokratski izbori, na Zoni Dinamo otvorit će se posebna tema o Izbornoj skupštini i forum će uz naše kanale biti platforma na kojoj ćemo raspravljati o prošlosti i budućnosti našega kluba.

A kada već dođete na Zonu Dinamo, bacite pogled i na ostale teme o našem voljenom Dinamu, raspravljate o njegovoj sadašnjosti i budućnosti, stadionu Maksimiru, mladim kategorijama, ali i o njegovoj slavnoj prošlosti čime se možete početi pripremati za sljedeće izdanje Dinamovih pub kvizova….

Live score

Nema utakmice u tijeku
Powered by

Tablica

  • MNK Square7
  • MNK Novo Vrijeme Apfel6
  • MNK Crnica6
  • MNK Olmissum6
  • AFC Universitas6
  • MNK Alumnus4
  • HMNK Vrgorac3
  • MNK Futsal Dinamo1
  • MNK Uspinjača – Gimka1
  • MNK Split0
Učlani se Postani punopravni član MNK Futsal Dinamo Zahtjev Povjerenici
Jedan član = Jedan glas

PLAVI SPONZOR

 

SREBRNI SPONZOR

 

BRONČANI SPONZOR

 

TEHNIČKI SPONZOR

               
MNK Futsal Dinamo © 2014. Sva prava pridržana. E-ito.hr