Prva momčad

22.02.2019 09:43

Dinamova proljetna fešta nastavlja se najvećim derbijem

Nakon svega lijepoga što su Dinamovi navijači doživjeli posljednjih dana, i svega što im predstoji u narednom periodu, najavu večerašnje utakmice možemo svesti na dvije riječi - NAJVEĆI DERBI.

Dvoboje Dinama i Splita, Plavih i Bijelih, ne trebamo posebno najavljivati. U goste nam stiže najveći rival, koji nas je često ostavljao bez bodova, ali smo mu uvijek, baš uvijek pružili maksimalan i beskompromisan otpor, kako na parketu, tako i na tribinama.

Za najveći derbi ne trebamo posebno pozivati naše članove i navijače da dođu pomoći Dinamu u ovom za navijače Plavih prekrasnom, ali za naš klub turbulentnom razdoblju budući da smo se prije tri dana razišli s našim dugogodišnjim trenerom te, prije svega, prijateljem i članom Kluba, Mićom Martićem.

Igrači i novi stručni stožer svjesni su važnosti današnje utakmice i odgovornosti koju imaju prema svojim članovima i navijačima, našem najboljem, šestom igraču, koji će nas i danas, kao i svaki puta do sada, jednako tako odgovorno i beskompromisno podržati na putu k novom Dinamovom uspjehu.

U ovom trenutku lijepo je biti dinamovac. Dinamova proljetna fešta traje već neko vrijeme. Jučer je cijeli grad disao plavo, disat će i danas, a disat će, bome, i sutra. Ulaznice za koncert Dinamovo proljeće, koji se u subotu također održava u Dvojci, na poprištu današnjeg derbija, moći ćete kupiti i na današnjoj utakmici. Podsjetimo, cijena ulaznica za bez sumnje najbolju subotnju zabavu u gradu, na kojoj će dinamovcima nekoliko sati super-kvalitetnog rocka, punka, hip-hopa i metala pružiti Šank, Kawasaki 3P, Jura Stublić i Tram 11 još danas koštaju 60 kuna, a sutra na dan koncerta 70 kuna. Požurite da ne biste ostali bez vrijednog papirića i nezaboravnog događaja.

>> Ne daj da se povijest Dinama i Zagreba piše bez tebe

E, i da, osim navijačima i članovima, pobjedu u današnjoj utakmici želimo pokloniti našem kapetanu Matiji Đulvatu koji danas slavi 43. rođendan. Sretan ti, kapetane!

Dinamo - to smo mi!

Live score

Nema utakmice u tijeku
Powered by

Tablica

 • MNK Novo Vrijeme Apfel58
 • MNK Square42
 • HMNK Vrgorac41
 • MNK Futsal Dinamo41
 • MNK Uspinjača – Gimka37
 • AFC Universitas34
 • MNK Split32
 • MNK Crnica30
 • MNK Alumnus22
 • MNK Brod 03514
 • MNK Jesenje9
 • MNK Osijek Kelme6
Učlani se Postani punopravni član MNK Futsal Dinamo Zahtjev Povjerenici
Jedan član = Jedan glas

PLAVI SPONZOR

 

SREBRNI SPONZOR

 

BRONČANI SPONZOR

 

TEHNIČKI SPONZOR

           
MNK Futsal Dinamo © 2014. Sva prava pridržana. E-ito.hr