Prva momčad

03.05.2019 21:45

Dinamo teško stradao u Makarskoj

Futsal Dinamo upisao je poraz u Makarskoj protiv Novog Vremena i time gubi 0:1 u polufinalnoj seriji domaćeg prvenstva.

U susret smo ušli solidno. Domaćin je imao inicijativu, ali smo prvih 10 minuta u nekoliko navrata, preko Hrvoja Penave i Kristiana Čekola, zaprijetili domaćima. U 11. minuti krenuo je uragan domaćina. Najprije Vlado Andrijašević, pa ubrzo nakon njega Lucao i Vedran Kazazić odveli su Novo Vrijeme na velikih 3:0. Tračak nade dobili smo u 17. minuti kada je Čekol pogodio na asistenciju Vedrana Matoševića, ali je do kraja poluvremena Eduardo vratio stvari na početak.

U drugom dijelu utakmica je bila u nižem ritmu. Domaćin je umirio susret, a Futsal Dinamo osim u prvih par minuta nije uspio napraviti ozbiljniji pritisak. Do kraja susreta još jednom su zabili Kazazić i Lucao, da bi u zadnjoj minuti Ante Sokol stavio točku na kraj za ogromnih 7:1.