Prva momčad

09.11.2018 20:43

Dinamo nastavio s pobjedama!

Nova pobjeda za Dinamo! Nakon što je NK Dinamo sinoć izborio dugo očekivano „proljeće“, naši dečki bili su još uvjerljiviji i s 5:1 svladali su Osijek Kelme u Dvojci Doma sportova. Ovom pobjedom ponovno smo u „gornjem domu“ ljestvice i vjerujemo kako ćemo u njemu ostati do kraja regularnog dijela sezone.

Domaća utakmica, sukladno ovosezonskoj tradiciji, nije počela najbolje. Osijek je poveo u 7. minuti preko Dine Bartlucija iz, na kraju se ispostavilo, jedne od rijetkih prilika Osijeka na utakmici. Davor Kanjuh potom nije uspio realizirati penal kojeg je izborio Hrvoje Penava, ali je do poluvremena izjednačio Matija Rajh, ovosezonskim prvijencem u 14. minuti na asistenciju Vedrana Matoševića.

U nastavak utakmice Dinamo je ušao furiozno. Već u drugoj minuti Penava donosi Purgerima preokret, a dvije minute kasnije Jakov Grcić lijepo pogađa za 3:1 vodstvo naše momčadi. Asistent Grciću bio je Kanjuh koji je u 29. lijepo pogodio za četvrti pogodak naše momčadi.

Osijek je potom uveo golmana-igrača, a konačni rezultat postavio je Rajh na drugu asistenciju Kanjuha te su se obojica prometnula u kandidate za igrača kola.

Dinamo u sljedećem gostuje u Dubrovniku kod jednog od kandidata za naslov Squarea, a sljedeću domaću tekmu igramo za dva tjedna protiv Vrgorca.

Ovim puta još jednom zahvaljujemo našim vjernim navijačima i članovima na dolasku i podršci. Nadam se da vam je dobro sjela besplatna runda.