Klub

01.02.2019 19:17

Sve je spremno za spektakl u Kotoribi!

Futsal Dinamo danas gostuje u Kotoribi gdje će odigrati prijateljski susret protiv MNK Klub 75 i to dvije godine nakon jednog od najljepših gostovanja našeg kluba u povijesti.

Podsjećamo Vas, u siječnju 2017. Futsal Dinamo gostovao je u Kotoribi na humanitarnom futsal događaju s ciljem pomaganja teško oboljelom Niki Paheku iz međimurskog mjesta Donja Dubrava. Dvije godine kasnije, Niko je potpuno zdrav, a danas će zaigrati u prijateljskoj utakmici za Klub 75 protiv Futsal Dinama.

Prije dvije godine domaćini su nas velikodušno ugostili, tribine školske dvorane u Kotoribi bile su ispunjene do posljednjeg mjesta, a na njima se našlo i stotinjak naših Bad Blue Boysa. Za liječenje Nike Paheka prikupljeno je 22 tisuće kuna, a 20-godišnji mladić sredinom prošle godine vratio se aktivnom igranju nogometa.

„Moram istaknuti sve te dobre ljude. Prvi mi je u pomoć priskočio moj NK Dubravčan pa ona humanitarna utakmica u Kotoribi koju je organizirao MNK Klub 75 u što se uključio Futsal klub Dinamo iz Zagreba. Pomogla mi je Udrugu navijača Donja Dubrava, u našoj crkvi su organizirali prikupljanje financijske pomoći za mene, bila je tu i mjesna Udruga žena kao i ostali dobri ljudi koji su ponudili i svoj prijevoz u Zagreb. Bilo je tu donacija, a sve mi je davala još veću podršku, još veću snagu“, rekao je svojedobno Pahek za portal E-Međimurje.

Program započinje u 16:30 malonogometnim turnirom u kojem se sastaju ekipe NK Graničar Kotoriba, NK Dubravčan Donja Dubrava, NK Mladost Sveta Marija te NK Vidovčan Donji Vidovec. Nakon polufinalnih utakmica na rasporedu je utakmica najmlađih uzrasta iz ŠN Graničar/Vidovčan. Zatim slijedi utakmica za 3. mjesto te finale. Program će svojim nastupom uljepšati i Mažoretkinje Kotoribe. Finalni dio programa i najveći spektakl večeri je utakmica između našeg kluba i dragih nam domaćina.

Pozivamo sve lokalne dinamovce i ljubitelje futsala da svojim dolaskom uveličaju ovaj spektakl, jer baš na ovakvim akcijama ostvarujemo uspomene koje ostaju zlatnim slovima upisane u klupsku povijest. Posebno napominjemo kako će na utakmici biti i štand za učlanjenje u Futsal Dinama. Prije samo dva dana prešli smo brojku od tisuću članova, i suvereno jurimo prema novom rekordu. U tome trebamo pomoć plave Kotoribe, velike i odane Dinamove utvrde!

Svi u Kotoribu, klopa i cuga moraju pasti!

Dinamo- to si ti!

Live score

Nema utakmice u tijeku
Powered by

Tablica

 • MNK Novo Vrijeme Apfel58
 • MNK Square42
 • HMNK Vrgorac41
 • MNK Futsal Dinamo41
 • MNK Uspinjača – Gimka37
 • AFC Universitas34
 • MNK Split32
 • MNK Crnica30
 • MNK Alumnus22
 • MNK Brod 03514
 • MNK Jesenje9
 • MNK Osijek Kelme6
Učlani se Postani punopravni član MNK Futsal Dinamo Zahtjev Povjerenici
Jedan član = Jedan glas

PLAVI SPONZOR

 

SREBRNI SPONZOR

 

BRONČANI SPONZOR

 

TEHNIČKI SPONZOR

           
MNK Futsal Dinamo © 2014. Sva prava pridržana. E-ito.hr