Klub

18.05.2018 12:37

RTL osvojio turnir novinskih redakcija

Jučer je pred ulazom u Muzej suvremenih umjetnosti odigran revijalni turnir na kojem su sudjelovale zagrebačke novinske redakcije i posebni gosti - kazalište Kerempuh te domaćin natjecanja ekipa MSU-a. Turnir je osvojila momčad RTL televizije koja je u finalu svladala Večernji list, a treće mjesto osvojila je momčad MSU-a koja je svladala N1 televiziju.

U prvom kolu Kerempuh je nakon boljeg pucanja penala svladao Sportklub, a RTL je nadigrao dečke iz Germanijaka. Kerempuh je u četvrtfinalu išao na MSU, koji je bio slobodan u prvom kolu i u svojoj prvoj utakmici svladao “glumce” 2:0. U drugom četvrtfinalu gledali smo pravi derbi, između RTL-a i NOVA TV, a RTL je u čvrstoj utakmici na kraju slavio 2:1.  Večernji je bio bolji od HRT-a, a N1 televizija od Index.hr-a.

RTL je klasu pokazao u polufinalu kada je s 3:0 svladao MSU, a Večernji je  s itim rezultatom bio bolji od N1. U dvoboju za treće mjesto MSU je s 3:0 svladao N1, a u velikom finalu RTL-ovci su nadvisili Večernjak s 3:1.

Turnir novinskih redakcija poslužio je za predstavljanje natjecanja Trofej Dinamo koje će se ove godine, osim u Zagrebu, održati u Ivanić Gradu, Kutini i Bjelovaru, uz seniorski dodani su turniri za žene i veterane, a nagradni fond popeo se na 170 tisuća kuna. Prvi turnir počinje 28. svibnja, a igra se na Črnomercu u spomen na prerano preminulog Matu Čuljaka. Sve informacije o Trofeju Dinamo mogu se pronaći na službenoj stranici natjecanja.

Također, podsjećamo da sutra u Kutiji šibica (SD Trešnjevka) igramo prvu utakmicu polufinala prvenstva Hrvatske protiv Novog Vremena iz Makarske. Dvoboj počinje u 19:30, a ulaznice, osim pred dvoranom, možete nabaviti u Ilici 37.