Klub

09.10.2019 12:23

Pokrenuta eSport momčad Futsal Dinama!

S obzirom na to da je esport jedna od najbrže-rastućih industrija na svijetu, a za Futsal Dinamo igra Filip Novak, jedan od najboljih igrača igre EA Sports FIFA u Hrvatskoj, te u kadru imamo još nekoliko odličnih igrača te popularne nogometne simulacije, već neko vrijeme radimo na projektu esport momčadi Futsal Dinama.

Momčad eFutsal Dinama službeno je oformljena na 1. Članskom turniru u FIFA-i, 6. listopada 2019., a danas je predstavljamo javnosti.

Igrači Esport momčadi Futsal Dinama igrat će samo FIFA-u, a u njoj će nastupati igrači koji treniraju u našoj Školi futsala. Esport momčadi našeg kluba priključili smo i osvajača nedavno održanog Članskog turnira u FIFA-i - našeg povjerenika, člana i bivšeg kadeta, Tomislava Špiljara - te seniorskog golmana i brončanog s turnira, Tomislava Hercigonju.

Ono što moramo napomenuti, jest da s ovom akcijom nikako ne želimo odstupiti od naših temeljnih vrijednosti, naše misije i našeg identiteta.

Promocija sporta i ljubavi prema Dinamu i dalje su temelj ovoga kluba i od toga u niti jednom trenutku nećemo odstupiti. U ovaj projekt, između ostalog, ulazimo kako bismo vratili mlade na sportska igrališta i Dinamove utakmice.

Svi igrači koji će sudjelovati u esport momčadi Futsal Dinama moraju biti:

 1. Članovi kluba
 2. Sportaši
 3. Odlični učenici, studenti ili zaposleni

Igranje FIFA-e i ostalih videoigrica može, ali škola, sport i Dinamo moraju biti važniji!

Također, bitno je napomenuti kako Futsal Dinamo u ovom trenutku ima minimalni trošak pokretanja esport momčadi, a smatramo kako bismo ulaskom u ovu brzo-rastuću industriju, koja postaje globalni fenomen, mogli usmjeriti posebno mlađu publiku da se počne baviti sportom i počnu dolaziti na Dinamove tekme!

Dinamo – to si ti!

Live score

Nema utakmice u tijeku
Powered by

Tablica

 • MNK Novo Vrijeme Apfel21
 • MNK Square20
 • MNK Crnica16
 • MNK Olmissum15
 • MNK Futsal Dinamo11
 • HMNK Vrgorac11
 • MNK Alumnus Sesvete10
 • AFC Universitas10
 • MNK Uspinjača – Gimka6
 • MNK Split2
Učlani se Postani punopravni član MNK Futsal Dinamo Zahtjev Povjerenici
Jedan član = Jedan glas

PLAVI SPONZOR

 

SREBRNI SPONZOR

 

BRONČANI SPONZOR

 

TEHNIČKI SPONZOR

               
MNK Futsal Dinamo © 2014. Sva prava pridržana. E-ito.hr