Klub

13.02.2016 09:08

Članske pogodnosti

Biti članom Futsal Dinama stvar je stava i pripadnosti plavoj boji te pozitivnoj priči koja nas veže za slavno ime Kluba koje nosimo. Članovi = navijači glavna su pokretačka snaga našeg Kluba, a njihov broj pokazatelj je naše vrijednosti. Odnos Kluba i članova prepoznali su sponzori kojih je svakim danom sve više.

Sponzori za koje možemo sa sigurnošću reći da dijele naše stavove, jer bi inače svoje marketinške potrebe mogli zadovoljiti i na drugim poljima, izabrali su baš Futsal Dinamo. Ti isti sponzori ponudili su nama i našim članovima popuste na svoje usluge koje možete koristiti. Znajući da se zbog istih sigurno nitko nije učlanio, a niti nam je sponzor iste ponudio radi iskorištavanja zajedničke ideje, nego kao dodatnu pogodnost pri učlanjenju. Drago nam je ponuditi pogodnosti koje bi vam mogle zatrebati:  

 • 10% popusta na hranu i piće u lokalima Pivnice Medvedgrad ( Ilica, Tkalčićeva i Samoborska)
 • 10% popusta za članice kluba na estetske zahvate u Poliklinici Milojević
 • 1000 kn bon za kupnju automobila marke Renault i Dacia u Auto kući Štarkelj 
 • 10% popusta na sve artikle Futsal Dinama u KND BBB Ilica 37  
 • 30% popusta na svu odjeću Nimbus Nordic trgovine Zagreba, Martićeva 14f
 • 10% popusta na najam vozila u poslovnicama Carwiz rent a car
 • 10% popusta na noćenje u Hostelu Zagreb, Savska cesta 179, Zagreb 
 • 10% popusta na kupnju u trgovinama Sagovi Zagreb (Zagreb, Slavonska avenija 90 i Karlovac, Trg MilanaŠufflaya 1)

 

*uskoro stiže još pogodnosti za članove Dinamove obitelji o kojima razgovaramo vodeći se prema kriteriju da je riječ o sponzoru kluba te da su popusti takve naravi da predstavljaju potrebu i vrijednu uštedu u odnosu na tržišnu cijenu

 

DINAMO - TO SI TI!

Live score

Nema utakmice u tijeku
Powered by

Tablica

 • MNK Novo Vrijeme Apfel18
 • MNK Crnica16
 • MNK Olmissum15
 • MNK Square14
 • MNK Futsal Dinamo11
 • MNK Alumnus Sesvete10
 • AFC Universitas10
 • HMNK Vrgorac8
 • MNK Uspinjača – Gimka6
 • MNK Split2
Učlani se Postani punopravni član MNK Futsal Dinamo Zahtjev Povjerenici
Jedan član = Jedan glas

PLAVI SPONZOR

 

SREBRNI SPONZOR

 

BRONČANI SPONZOR

 

TEHNIČKI SPONZOR

               
MNK Futsal Dinamo © 2014. Sva prava pridržana. E-ito.hr