Raspored i rezultati

11. kolo 1.HMNL
2017-12-15   20:00   SD Makarska
Novo Vrijeme
Futsal Dinamo
10. kolo 1.HMNL
2017-12-08   20:45   Dom sportova II
 5 -
Futsal Dinamo
Kanjuh 37’
Capar 32’
Kanjuh 28’
Grbeša 13’
Čekol 9’
 1
Osijek Kelme
Capar-ag 36’
9. kolo 1.HMNL
2017-12-02   20:30   SD Lučko
 0 -
Uspinjača
 6
Futsal Dinamo
Dekanić 35’
Čekol 34’
Čekol 31’
Grbeša 30’
Đulvat 16’
Matošević 2’
2017-11-25   20:15   SD Trešnjevka, Zagreb
 6 -
Futsal Dinamo
Čekol 39’
Grbeša 38’
Matošević 36’
Kanjuh 13’
Kanjuh 9’
Prgomet 7’
 1
Alumnus
Ledinščak 3’
7. kolo 1.HMNL
2017-11-17   19:30   Labin
 4 -
Albona Potpićan 90
Mehić 19’
Mehić 18’
Hoxha 12’
Jašarević 7’
 13
Futsal Dinamo
Čekol 34’
Čekol 32’
Kanjuh 26’
Čekol 25’
Kanjuh 21’
Kanjuh 20’
Kanjuh 18’
Grbeša 16’
Prgomet 15’
Prgomet 14’
Prgomet 14’
Herceg 8’
Grbeša 3’
6. kolo 1.HMNL
2017-11-11   20:15   SD Trešnjevka, Zagreb
 7 -
Futsal Dinamo
Capar 40’
Kanjuh 34’
Herceg 32’
Capar 28’
Rajh 13’
Kanjuh 8’
Grbeša 8’
 2
Square
Rezo 33’
Cvjetković 29’
5. kolo 1.HMNL
2017-11-07   19:00   Dom športova, Vrgorac
 1 -
Vrgorac
Martinac 8’
 2
Futsal Dinamo
Prgomet 32’
Čekol 31’
4. kolo 1. HMNL 2017./18.
2017-11-03   20:15   Dom sportova II
 5 -
Futsal Dinamo
Prgomet 27’
Čekol 26’
Čekol 20’
Prgomet 9’
Grbeša 8’
 2
Brod 035
Barišić 29’
Bundavica 13’
2. kolo 1. HMNL 2017./18.
2017-10-30   18:40   Sutinska vrela
 3 -
Nacional
Kogikoski 37’
Gomes 5’
Kogikoski 4’
 4
Futsal Dinamo
Grbeša 40’
Grbeša 31’
Prgomet 17’
Kanjuh 9’
3. kolo 1. HMNL 2017./18.
2017-10-27   20:00   Dom sportova II
 6 -
Futsal Dinamo
Kanjuh 39’
Grbeša 23’
Grbeša 22’
Grbeša 20’
Šulentić 15’
Grbeša 12’
 1
Crnica
Mijat 5’
1. kolo 1. HMNL 2017./18.
2017-10-07   20:00   Dom sportova II
 2 -
Futsal Dinamo
Prgomet 27’
Grbeša 7’
 4
Split Tommy
Ćorluka 40’
Đuraš 35’
Grcić 17’
Fideršek 11’
3. utakmica polufinala Prvenstva Hrvatske
2017-05-31   19:30   SD Gripe
 3 -
Split Tommy
Babić 31’
Jesus 17’
Ćorluka 6’
 0
Futsal Dinamo
Polufinale prvenstva Hrvatske, 2. utakmica
2017-05-28   20:00   Kutija Šibica
 3 -
Futsal Dinamo
Čekol 45’
Horvat 36’
Penava 34’
 2
Split Tommy
Suton 40’
Suton 2’
Polufinale prvenstva Hrvatske, 1. utakmica
2017-05-21   20:00   Gripe, Split
 4 -
Split Tommy
Ćorluka 40’
Ćorluka 29’
Koturović 20’
Koturović 5’
 2
Futsal Dinamo
Reed 24’
Capar 19’
Četvrtfinale prvenstva Hrvatske, 2. utakmica
2017-05-12   20:00   Gospino polje, Dubrovnik
 1 -
Square
Kuraja 16’
 3
Futsal Dinamo
Horvat 32’
Horvat 20’
Kanjuh 15’
Četvrtfinale prvenstva Hrvatske, 1. utakmica
2017-05-05   19:40   Dom sportova II
 3 -
Futsal Dinamo
Kanjuh 39’
Čekol 12’
Penava 9’
 1
Square
Micevski 4’
22. kolo I HMNL
2017-04-28   20:00   SD Sutinska vrela
 8 -
Futsal Dinamo
Gašparinčić 37’
Maloševac 36’
Matošević 21’
Gagulić 18’
Matošević 13’
Franja 12’
Gagulić 10’
Gagulić 7’
 3
Potpićan 98 AD Tokić
Bojkić 31’
Hoxha 20’
Hoxha 12’
21. kolo I HMNL
2017-04-21   20:00   Dom sportova II, Zagreb
 5 -
Nacional
Postružin 36’
Čujec 32’
Mordej 29’
Čujec 11’
Rajčević 10’
 0
Futsal Dinamo
20. kolo I HMNL
2017-04-18   20:00   Dom sportova II, Zagreb
 8 -
Futsal Dinamo
Capar 39’
Grbeša 31’
Horvat 24’
Grbeša 18’
Grbeša 17’
Horvat 5’
Penava 3’
Penava 2’
 4
Brod 035
Milanović 37’
Kajfeš 32’
Petrović 23’
Milanović 19’
19. kolo I HMNL
2017-03-21   18:00   SD Gripe
 3 -
Split Tommy
Suton 35’
Marić 21’
Suton 19’
 4
Futsal Dinamo
Penava 32’
Ziberi 26’
Penava 23’
Horvat 14’
18. kolo I HMNL
2017-03-17   18:00   SD Zrinjevac, Osijek
 2 -
Osijek Kelme
Dakić 16’
Ćurković 11’
 4
Futsal Dinamo
Horvat 39’
Kanjuh 25’
Penava 22’
Matošević 3’
I HMNL, 17. kolo
2017-03-05   18:30   Dom sportova II
 6 -
Futsal Dinamo
Ziberi 34’
Penava 28’
Horvat 26’
Penava 24’
Matošević 16’
Kanjuh 8’
 0
Vrgorac
I HMNL 16. kolo
2017-02-24   19:00   Gosipino polje, Dubrovnik
 4 -
Square
Đuraš 34’
Đuraš 27’
Micevski 18’
Bačić 4’
 5
Futsal Dinamo
Horvat 36’
Penava 35’
Horvat 33’
Ziberi 31’
Kanjuh 28’
I HMNL 15. kolo
2017-02-17   19:00   Dom sportova II
 8 -
Futsal Dinamo
Horvat 38’
Grbeša 32’
Matošević 31’
Grbeša 31’
Matošević 17’
Matošević 9’
Penava 8’
Capar 2’
 3
Uspinjača
Obšivač 6’
Obšivač 5’
Banek 1’
I HMNL 13. kolo
2017-02-10   19:00   Dom sportova II
 5 -
Futsal Dinamo
Matošević 39’
Grbeša 33’
Grbeša 8’
Čekol 5’
Kanjuh 1’
 0
Alumnus
I HMNL 12. kolo
2017-02-03   18:00   SD Makarska
 7 -
Novo Vrijeme
Osredkar 39’
Musinov 35’
Kazazić 35’
Bajrušović 29’
Eduardo 25’
Osredkar 20’
Bajrušović 14’
 5
Futsal Dinamo
Kanjuh 39’
Grbeša 31’
Penava 23’
Ziberi 17’
Grbeša 10’
Osmina finala Hrvatskog kupa
2017-01-20   18:00   SD Lovre Monti, Knin
 1 -
Kijevo Knin
Šućur 33’
 8
Futsal Dinamo
Penava 39’
Penava 32’
Reed 29’
Čekol 26’
Kanjuh 23’
Matošević 14’
Kanjuh 14’
Penava 2’
Osmina finala Hrvatskog kupa
2017-01-14   16:00   Kutija Šibica
 6 -
Futsal Dinamo
Čekol 38’
Horvat 36’
Čekol 26’
Kanjuh 25’
Penava 19’
Penava 4’
 3
Kijevo Knin
Knežević 34’
Djak-Božić 28’
Palavra 4’
Finale Kupa regije Sjever
2016-12-23   20:00   SD Mladost Karlovac
 2 -
Futsal Dinamo
Capar 22’
Penava 12’
 0
Jesenje
I HMNL 11. kolo
2016-12-13   20:00  
 1 -
Potpićan 98 AD Tokić
Drndić 16’
 4
Futsal Dinamo
Čekol 37’
Horvat 13’
Herceg 3’
Matošević 3’
I HMNL 10. kolo
2016-12-02   19:00   SD Dom sportova II
 2 -
Futsal Dinamo
Matošević 28’
Grbeša 14’
 4
Nacional
Rafael 28’
Perić 25’
Čujec 20’
Perić 8’
1/2 finale Kupa regije Sjever
2016-11-30   20:30   SD Pisarovina
 2 -
Alumnus
Majić 38’
Pintar 3’
 6
Futsal Dinamo
Horvat 39’
Capar 37’
Capar 36’
Kanjuh 27’
Penava 17’
Ziberi 11’
Humanitarna utakmica za obnovu vukovarskog vodotornja
2016-11-27   20:30   Borovo Naselje
 8 -
Futsal Dinamo
Penava 40’
Grbeša 31’
Grbeša 29’
Reed 28’
Šulentić 27’
Ziberi 23’
Ziberi 8’
Horvat 6’
 0
Aurelia Futsal
I HMNL 9. kolo
2016-11-25   20:00   SD Brod
 3 -
Brod 035
Petrović 35’
Bundavica 19’
Bundavica 9’
 6
Futsal Dinamo
Horvat 32’
Grbeša 19’
Grbeša 14’
Ziberi 6’
Matošević 4’
Matošević 1’
1/4 finale Kupa regije Sjever
2016-11-23   21:00   SD Martinovka
 10 -
Futsal Dinamo
Čekol 36’
Gagulić 31’
Kanjuh 25’
Horvat 24’
Horvat 18’
Čekol 14’
Ziberi 10’
Horvat 10’
Penava 3’
Matošević 1’
 0
Novi Marof
I HMNL 8. kolo
2016-11-20   19:00   SD Trešnjevka
 2 -
Futsal Dinamo
Kanjuh 36’
Grbeša 8’
 3
Split Tommy
Babić 28’
Cruz 21’
Cruz 7’
I HMNL 7. kolo
2016-11-11   20:00   Dom sportova II
 3 -
Futsal Dinamo
Reed 22’
Ziberi 10’
Grbeša 8’
 2
Osijek Kelme
Mijić 9’
Ćurković 8’
I HMNL 6. kolo
2016-11-06   18:00   Dom sportova (Vrgorac)
 1 -
Vrgorac
Martinac 7’
 2
Futsal Dinamo
Penava 35’
Penava 30’
I HMNL 5. kolo
2016-10-28   20:00   Dom sportova II
 7 -
Futsal Dinamo
Kanjuh 40’
Grbeša 39’
Bevanda (a.g.) 28’
Horvat 27’
Grbeša 20’
Grbeša 5’
Grbeša 5’
 6
Square
Micevski 40’
Micevski 37’
Ivanković 30’
Cvjetković 21’
Rezo 15’
Đuraš 14’
I HMNL 4. kolo
2016-10-22   20:30   SD Sutinska vrela
 2 -
Uspinjača
Petrović 32’
Čirjak 22’
 3
Futsal Dinamo
Čekol 30’
Penava 26’
Čekol 16’
I HMNL 3. kolo
2016-10-16   19:30   Dom sportova II
 5 -
Futsal Dinamo
Grbeša 37’
Reed 34’
Penava 22’
Penava 14’
Ziberi 2’
 2
Solin
Andrijašević 36’
Kardum 17’
I HMNL 2. kolo
2016-10-08   18:00   SD Martinovka
 4 -
Alumnus
Matan 35’
Pajalić 32’
Pajalić 24’
Davidović 10’
 8
Futsal Dinamo
Penava 40’
Ziberi 34’
Grbeša 19’
Ziberi 15’
Đulvat 14’
Capar 10’
Penava 7’
Penava 2’
I HMNL 1. kolo
2016-10-01   20:15   Dom sportova II
 1 -
Futsal Dinamo
Šulentić 5’
 1
Novo Vrijeme
Musinov 24’
2016-09-09   18:00   Šalata
 5 -
Futsal Dinamo
Grbeša 38’
Grbeša 29’
Ziberi 19’
Penava 14’
Penava 8’
 5
Doukas
Petterson 35’
Petterson 34’
Ferreira 25’
Karavidas 16’
Konstantinou 6’
Doigravanje za prvaka Hrvatske (polufinale)
2016-05-22   18:00   SD Martinovka
 1 -
Futsal Dinamo
Perković 30’
 2
Split Tommy
Bajrušović 17’
Perišić 14’
Doigravanje za prvaka Hrvatske
2016-05-13   20:30   SC Gripe
 7 -
Split Tommy
Neto 46’
Genario 43’
Davi 43’
Jelovčić 31’
Jelovčić 27’
Jelovčić 26’
Davi 23’
 6
Futsal Dinamo
Perković 45’
Penava 42’
Ziberi 39’
Kanjuh 31’
Perković 18’
Horvat 10’
I HMNL 22. kolo
2016-05-06   20:00   SD Martinovka
 2 -
Alumnus
Matan 35’
Kubović 26’
 6
Futsal Dinamo
Majić 40’
Penava 40’
Penava 38’
Majić 27’
Kanjuh 15’
Penava 4’
I HMNL 21. kolo
2016-04-29   20:00   Dom Sportova II
 2 -
Futsal Dinamo
Čekol 30’
Kanjuh 24’
 4
Split Tommy
Bajrušović 35’
Perišić 31’
Bajrušović 19’
Bajrušović 4’
1/4 finale Hrvatskog malonogometnog kupa
2016-04-22   21:00   ŠD Sutinska vrela
 6 -
Split Tommy
Bajrušović 34’
Grcić 29’
Grcić 10’
Neto 9’
Suton 6’
Škorić ag 6’
 4
Futsal Dinamo
Penava 29’
Perković 22’
Penava 17’
Capar 16’
I HMNL 20. kolo
2016-04-17   19:30   GSD Makarska
 1 -
Novo Vrijeme
Buzov 34’
 7
Futsal Dinamo
Kanjuh 40’
Capar 33’
Capar 33’
Pezelj 29’
Čekol 17’
Penava 14’
Ziberi 5’
I HMNL 19. kolo
2016-04-09   20:00   Dom sportova II
 3 -
Futsal Dinamo
Kanjuh 38’
Kanjuh 28’
Perković 6’
 2
Uspinjača
Čirjak 32’
Postružin 12’
I HMNL 18. kolo
2016-04-03   21:00   SD Gospino polje
 8 -
Square
Bevanda 35’
Duvančić 34’
Cvjetković 34’
Cvjetković 22’
Bevanda 12’
Đuraš 12’
Bevanda 9’
Duvančić 7’
 4
Futsal Dinamo
Kubašek 37’
Ziberi 30’
Pezelj 29’
Pezelj 22’
I HMNL 17. kolo
2016-03-30   20:30   Dom sportova II
 0 -
Futsal Dinamo
 2
Nacional
Čujec 19’
Novak 10’
I HMNL 16. kolo
2016-03-18   20:00   SD Bilankuša
 3 -
Solin
Bogdanović 39’
Andrijašević 30’
Andrijašević 30’
 5
Futsal Dinamo
Ziberi 40’
Capar 39’
Majić 26’
Ziberi 16’
Ziberi 7’
I HMNL 15. kolo
2016-03-12   17:00   SD Kutija šibica
 4 -
Futsal Dinamo
Ziberi 38’
Pezelj 37’
Horvat 33’
Ziberi 1’
 2
Vrgorac
Vuković 39’
Znaor 9’
1/8 finala Hrvatskog malonogometnog kupa
2016-03-08   20:00   SD Gospino polje
 2 -
Square
Šamija 40’
Tikvica 39’
 1
Futsal Dinamo
Cvjetković ag 36’
I HMNL 14. kolo
2016-03-05   20:00   SD Mocire, Zadar
 3 -
Murter
Jezdžić 28’
Kresović 19’
Jezdžić 16’
 7
Futsal Dinamo
Đulvat 36’
Kanjuh 32’
Pezelj 31’
Ziberi 23’
Kanjuh 20’
Kanjuh 14’
Ziberi 9’
I HMNL 13. kolo
2016-02-27   20:00   SD Martinovka
 4 -
Futsal Dinamo
Penava 30’
Perković 30’
Pezelj 18’
Penava 15’
 2
Osijek Kelme
Jurić 40’
Pandurević 27’
I HMNL 12. kolo
2016-02-19   20:30   SD Mate Blažine
 1 -
Potpićan 98 AD Tokić
Bojkić 2’
 7
Futsal Dinamo
Capar 40’
Ziberi 40’
Bojkić ag 31’
Penava 27’
Horvat 16’
Pezelj 12’
Kanjuh 6’
1/8 finala Hrvatskog malonogometnog kupa
2016-02-17   19:30   ŠD Sutinska vrela
 3 -
Futsal Dinamo
Penava 25’
Perković 10’
Penava 7’
 0
Square
Finale Kupa Hrvatske (regija Sjever)
2015-12-18   20:45   SD Mladost
 5 -
Futsal Dinamo
Đulvat 40’
Ziberi 34’
Majić 22’
Kanjuh 17’
Horvat 12’
 2
Rugvica
Jurić 39’
Kuninec 34’
Polufinale Kupa Hrvatske (regija Sjever)
2015-12-08   19:30   Novi Marof
 1 -
Novi Marof
Harmicar 23’
 4
Futsal Dinamo
Kanjuh 39’
Kanjuh 37’
Pezelj 17’
Toth 11’
Četvrtfinale Kupa Hrvatske (regija Sjever)
2015-11-29   20:00   SD Martinovka
 3 -
Futsal Dinamo
Perković 30’
Pezelj 22’
Ziberi 4’
 1
Alumnus
I. Matan 39’
I HMNL 11. kolo
2015-11-22   20:00   SD Dubrava
 4 -
Futsal Dinamo
Penava 39’
Kanjuh 32’
Kanjuh 28’
Đulvat 26’
 3
Alumnus
Pintar 40’
Ledinščak 28’
Markić 14’
Prijateljska utakmica
2015-11-18   19:30   Vinkovci
 0 -
Aurelia Futsal
 8
Futsal Dinamo
Vlahović 35’
Ziberi 31’
Franja 28’
Ziberi 22’
Ziberi 19’
Penava 8’
Ziberi 7’
Kanjuh 2’
I HMNL 10. kolo
2015-11-14   20:00   SC Gripe
 7 -
Split Tommy
Jakovljević 33’
Jelovčić 32’
Genario 32’
Genario 30’
Jelovčić 18’
Jelovčić 6’
Pavić 1’
 2
Futsal Dinamo
Đulvat 37’
Kanjuh 27’
I HMNL 9. kolo
2015-11-07   19:00   ŠD Sutinska vrela
 2 -
Futsal Dinamo
Kanjuh 40’
Kanjuh 32’
 0
Novo Vrijeme
I HMNL 8. kolo
2015-11-04   20:30   Fusio
 1 -
Uspinjača
Starčević 10’
 1
Futsal Dinamo
Toth 20’
I HMNL 7. kolo
2015-10-31   19:00   Dom sportova II
 4 -
Futsal Dinamo
Kanjuh 39’
Kanjuh 34’
Capar 30’
Đulvat 2’
 1
Square
Cvjetković 30’
I HMNL 6. kolo
2015-10-24   19:30   Fusio
 4 -
Nacional
Kocić 27’
Novak 27’
Grbeša 9’
Kocić 6’
 0
Futsal Dinamo
I HMNL 5.kolo
2015-10-17   19:00   Dom sportova II
 7 -
Futsal Dinamo
Horvat 39’
Ziberi 35’
Penava 33’
Kanjuh 27’
Horvat 26’
Penava 12’
Capar 3’
 1
Solin
Ćorluka 3’
I HMNL 4. kolo
2015-10-11   18:30   SD Dom športova
 2 -
Vrgorac
Znaor 28’
Stanković 17’
 1
Futsal Dinamo
Pezelj 33’
I HMNL 3. kolo
2015-10-04   18:00   Dom sportova II
 6 -
Futsal Dinamo
Toth 30’
Horvat 28’
Toth 22’
Capar 19’
Toth 1’
Čekol 1’
 1
Murter
Klarin 24’
Humanitarna utakmica
2015-09-26   19:30   ŠD Ratanska Vas
 4 -
KMN Dobovec
Kroflič 39’
Repinec 31’
Marot 20’
Vrabel 15’
 2
Futsal Dinamo
Grgić 37’
Đulvat 30’
I HMNL 2. kolo
2015-09-25   20:00   ŠD Zrinjevac
 3 -
Osijek Kelme
Čurković 38’
Horvat 30’
Kajfeš 20’
 2
Futsal Dinamo
Mladina ag 26’
Đulvat 14’
I HMNL 1. kolo
2015-09-18   20:00   Dom sportova II
 9 -
Futsal Dinamo
Capar 25’
Pezelj 22’
Đulvat 20’
Đulvat 13’
Horvat 12’
Ziberi 11’
Penava 10’
Ziberi 9’
Ziberi 3’
 0
Potpićan 98 AD Tokić
Doigravanje za prvu ligu 6. kolo
2015-06-07   19:00   Dom sportova II
 4 -
Futsal Dinamo
Capar 40’
Perković 39’
Đulvat 20’
Pezelj 19’
 2
Potpićan 98 AD Tokić
Jasprica 32’
Lukačić 21’
Doigravanje za prvu ligu 5. kolo
2015-06-03   20:00   Vinkovci
 2 -
Aurelia Futsal
Grbanović 29’
Kujundžija 25’
 3
Futsal Dinamo
Pezelj 16’
Franja 10’
Majić 6’
Doigravanje za prvu ligu 4. kolo
2015-05-31   19:00   Dom sportova II
 5 -
Futsal Dinamo
Škorić 36’
Perković 35’
Pezelj 23’
Majić 22’
Capar 4’
 1
Crnica
Đulvat O.G. 33’
Doigravanje za prvu ligu 3. kolo
2015-05-24   20:30   Labin
 2 -
Potpićan 98 AD Tokić
Jasprica 19’
Lalić 5’
 3
Futsal Dinamo
Perković 34’
Perković 17’
Franja 3’
Doigravanje za prvu ligu 2. kolo
2015-05-19   20:00   Dom sportova II
 5 -
Futsal Dinamo
Grgić 32’
Franja 24’
Purgar 21’
Perković 14’
Perković 4’
 0
Aurelia Futsal
Doigravanje za prvu ligu 1. kolo
2015-05-17   20:00   S.D. Baldekin
 2 -
Crnica
Vuković 28’
Bugarija 6’
 7
Futsal Dinamo
Škorić 37’
Grgić 33’
Capar 20’
Purgar 19’
Franja 17’
Majić 16’
Purgar 14’
II. HMNL Sjever
2015-04-26   18:00   Dom sportova II
 4 -
Futsal Dinamo
Majić 28’
Franja 21’
Franja 20’
Franja 10’
 0
Rugvica
II. HMNL Sjever
2015-04-20   20:30   Fusio
 8 -
Agram Extreme
Starčević 40’
Toth 39’
Starčević 34’
Ježić 32’
Zeko 17’
Starčević 15’
Toth 12’
Ježić 11’
 6
Futsal Dinamo
Franja 32’
Stipić 29’
Franja 25’
Franja 23’
Đulvat 22’
Franja 4’
II. HMNL Sjever
2015-04-11   19:30   Dom sportova II
 5 -
Futsal Dinamo
Pavlović 39’
Perković 38’
Pezelj 32’
Pezelj 29’
Stipić 22’
 1
Zagreb 92
Garibović 5’
II. HMNL Sjever
2015-04-09   21:00   Petrinja
 1 -
Petrinjčica
Lovrenčić 8’
 2
Futsal Dinamo
Capar 15’
Perković 4’
Humanitarna
2015-03-29   19:00   SD Kutina
 5 -
Kutina
H. Gelo 39’
Sertić 34’
Radić 26’
D. Gelo 23’
H. Gelo 22’
 6
Futsal Dinamo
Čošić 36’
Grgić 28’
Majić 27’
Čošić 25’
Majić 11’
Đulvat 10’
II. HMNL Sjever
2015-03-13   21:00   ŠD Sutinska Vrela
 6 -
Futsal Dinamo
Franja 33’
Grgić 30’
Perković 23’
Capar 18’
Capar 15’
Đulvat 3’
 0
Kozakiv
II. HMNL Sjever
2015-03-06   21:00   ŠD Sutinska Vrela
 11 -
Futsal Dinamo
Ilić 31’
Ilić 29’
Stipić 25’
Pavlović 20’
Đulvat 19’
Pavlović 17’
Đulvat 12’
Capar 11’
Purgar 6’
Franja 5’
Franja 4’
 1
Siscia
Bobinac 32’
1/8 finala Hrvatskog malonogometnog kupa
2015-02-24   20:30   Fusio
 5 -
Nacional
Novak 39’
Grbeša 38’
Surudžić 33’
Grbeša 13’
Kocić 2’
 3
Futsal Dinamo
Šokota 23’
Pezelj 19’
Pezelj 15’
Prijateljska utakmica
2015-02-18   21:00   ŠD Sutinska vrela
 3 -
Futsal Dinamo
Pezelj 40’
Perković 36’
Šokota 3’
 5
Dobovec
Marot 39’
Vojsk 33’
Mordej 31’
Kugler 30’
Repinc 29’
1/8 finala Hrvatskog malonogometnog kupa
2015-01-28   20:00   KC Dražen Petrović
 2 -
Futsal Dinamo
Franja 33’
Stipić 25’
 8
Nacional
Kocić 37’
Grbeša 32’
Kubović 25’
Kocić 22’
Kocić 19’
Grbeša 15’
Novak 11’
Kocić 3’
Humanitarna
2014-12-29   21:00   KC Dražen Petrović
 4 -
Futsal Dinamo
Šokota 31’
Zorić 27’
Grgić 20’
Franja 10’
 6
Nordic Stars
Savolainen 39’
J. Kytola 36’
Kytola 24’
Avanesovs 18’
Mostrios 11’
Čistjakovs 9’
Finale Kupa Hrvatske (regija Sjever)
2014-12-08   20:00   KC Dražen Petrović
 4 -
Futsal Dinamo
Purgar 40’
Stipić 39’
Grgić 35’
Pezelj 19’
 3
Alumnus
Grbeša 27’
Penava 16’
Grbeša 14’
Polufinale Kupa Hrvatske (regija Sjever)
2014-12-05   21:00   ŠD Sutinska vrela
 8 -
Futsal Dinamo
Šokota 29’
Pezelj 24’
Grgić 21’
Stipić 19’
Šokota 19’
Pezelj 18’
Grgić 7’
Šokota 3’
 2
Rugvica
Stanić 35’
Jurić 23’
Četvrtfinale Kupa Hrvatske (regija Sjever)
2014-11-26   19:00   ŠD Sutinska vrela
 3 -
Futsal Dinamo
Jelušić 32’
Pezelj 22’
Stipić 2’
 1
Kozakiv
Buzadžić 21’
II. HMNL Sjever
2014-11-21   20:30   Jalšovec Nartski
 3 -
Rugvica
Duvnjak 34’
Rašić 13’
Majić 6’
 7
Futsal Dinamo
Huzjak 39’
Pezelj 37’
Grgić 23’
Pavlović 18’
Pavlović 10’
Šokota 6’
Stipić 5’
Prijateljska
2014-11-18   17:23   SD Borovo
 1 -
Aurelia Futsal
Zovko 13’
 2
Futsal Dinamo
Grahovac 28’
Pezelj 9’
II. HMNL Sjever
2014-11-14   19:15   ŠD Sutinska Vrela
 4 -
Futsal Dinamo
Pezelj 33’
Grgić 26’
Šokota 17’
Pezelj 8’
 3
Agram Extreme
Javornik 39’
Bačić 31’
Stojanović 26’
Osmina finala Kupa Hrvatske (regija Sjever)
2014-11-10   20:00   Novi Marof
 2 -
Novi Marof
Krasniqi 27’
Sokser 15’
 7
Futsal Dinamo
Purgar 39’
Stipić 38’
Pezelj 31’
Šokota 29’
Šokota 22’
Šokota 9’
Đulvat 2’
II. HMNL Sjever
2014-11-09   20:40   ŠD Sutinska vrela
 0 -
Zagreb 92
 4
Futsal Dinamo
Đulvat 39’
Franja 31’
Pezelj 23’
Šokota 7’
II. HMNL Sjever
2014-10-24   20:15   ŠD Sutinska vrela
 8 -
Futsal Dinamo
Pavlović 38’
Franja 36’
Pavlović 24’
Grgić 22’
Purgar 14’
Purgar 7’
Grgić 5’
Franja 2’
 3
Petrinjčica
Marjanović 21’
Đukić 13’
Lovreković 5’
II. HMNL Sjever
2014-10-18   19:00   ŠD Sutinska vrela
 2 -
Kozakiv
Benko 33’
Benko 14’
 2
Futsal Dinamo
Šokota 24’
Šokota 7’
II. HMNL Sjever
2014-10-12   19:00   Dom sportova II
 6 -
Futsal Dinamo
Purgar 36’
Novačić 29’
Pezelj 24’
Šokota 19’
Pezelj 14’
Pavlović 4’
 1
Siscia
Toljan 38’
Prijateljska utakmica
2014-09-28   19:00   ŠD Sutinska vrela
 2 -
Futsal Dinamo
Stipić 37’
Pavlović 7’
 2
Potpićan 98 AD Tokić
Kapun 30’
Pećar 13’

Tablica

  • MNK Futsal Dinamo27
  • MNK Novo Vrijeme Apfel25
  • MNK Split Tommy25
  • HMNK Vrgorac19
  • F.C. Nacional16
  • MNK Crnica12
  • MNK Brod 03512
  • MNK Alumnus12
  • MNK Uspinjača10
  • MNK Osijek Kelme9
  • MNK Square9
  • MNK Albona Potpićan ’980
Učlani se Postani punopravni član MNK Futsal Dinamo Zahtjev Povjerenici
Jedan član = Jedan glas

PLAVI SPONZOR

 

SREBRNI SPONZOR

 

BRONČANI SPONZOR

 

TEHNIČKI SPONZOR

MNK Futsal Dinamo © 2014. Sva prava pridržana. E-ito.hr