Raspored i rezultati

3. utakmica polufinala Prvenstva Hrvatske
2017-05-31   19:30   SD Gripe
 3 -
Split Tommy
Babić 31’
Jesus 17’
Ćorluka 6’
 0
Futsal Dinamo
Polufinale prvenstva Hrvatske, 2. utakmica
2017-05-28   20:00   Kutija Šibica
 3 -
Futsal Dinamo
Čekol 45’
Horvat 36’
Penava 34’
 2
Split Tommy
Suton 40’
Suton 2’
Polufinale prvenstva Hrvatske, 1. utakmica
2017-05-21   20:00   Gripe, Split
 4 -
Split Tommy
Ćorluka 40’
Ćorluka 29’
Koturović 20’
Koturović 5’
 2
Futsal Dinamo
Reed 24’
Capar 19’
Četvrtfinale prvenstva Hrvatske, 2. utakmica
2017-05-12   20:00   Gospino polje, Dubrovnik
 1 -
Square
Kuraja 16’
 3
Futsal Dinamo
Horvat 32’
Horvat 20’
Kanjuh 15’
Četvrtfinale prvenstva Hrvatske, 1. utakmica
2017-05-05   19:40   Dom sportova II
 3 -
Futsal Dinamo
Kanjuh 39’
Čekol 12’
Penava 9’
 1
Square
Micevski 4’
22. kolo I HMNL
2017-04-28   20:00   SD Sutinska vrela
 8 -
Futsal Dinamo
Gašparinčić 37’
Maloševac 36’
Matošević 21’
Gagulić 18’
Matošević 13’
Franja 12’
Gagulić 10’
Gagulić 7’
 3
Potpićan 98 AD Tokić
Bojkić 31’
Hoxha 20’
Hoxha 12’
21. kolo I HMNL
2017-04-21   20:00   Dom sportova II, Zagreb
 5 -
Nacional
Postružin 36’
Čujec 32’
Mordej 29’
Čujec 11’
Rajčević 10’
 0
Futsal Dinamo
20. kolo I HMNL
2017-04-18   20:00   Dom sportova II, Zagreb
 8 -
Futsal Dinamo
Capar 39’
Grbeša 31’
Horvat 24’
Grbeša 18’
Grbeša 17’
Horvat 5’
Penava 3’
Penava 2’
 4
Brod 035
Milanović 37’
Kajfeš 32’
Petrović 23’
Milanović 19’
19. kolo I HMNL
2017-03-21   18:00   SD Gripe
 3 -
Split Tommy
Suton 35’
Marić 21’
Suton 19’
 4
Futsal Dinamo
Penava 32’
Ziberi 26’
Penava 23’
Horvat 14’
18. kolo I HMNL
2017-03-17   18:00   SD Zrinjevac, Osijek
 2 -
Osijek Kelme
Dakić 16’
Ćurković 11’
 4
Futsal Dinamo
Horvat 39’
Kanjuh 25’
Penava 22’
Matošević 3’
I HMNL, 17. kolo
2017-03-05   18:30   Dom sportova II
 6 -
Futsal Dinamo
Ziberi 34’
Penava 28’
Horvat 26’
Penava 24’
Matošević 16’
Kanjuh 8’
 0
Vrgorac
I HMNL 16. kolo
2017-02-24   19:00   Gosipino polje, Dubrovnik
 4 -
Square
Đuraš 34’
Đuraš 27’
Micevski 18’
Bačić 4’
 5
Futsal Dinamo
Horvat 36’
Penava 35’
Horvat 33’
Ziberi 31’
Kanjuh 28’
I HMNL 15. kolo
2017-02-17   19:00   Dom sportova II
 8 -
Futsal Dinamo
Horvat 38’
Grbeša 32’
Matošević 31’
Grbeša 31’
Matošević 17’
Matošević 9’
Penava 8’
Capar 2’
 3
Uspinjača
Obšivač 6’
Obšivač 5’
Banek 1’
I HMNL 13. kolo
2017-02-10   19:00   Dom sportova II
 5 -
Futsal Dinamo
Matošević 39’
Grbeša 33’
Grbeša 8’
Čekol 5’
Kanjuh 1’
 0
Alumnus
I HMNL 12. kolo
2017-02-03   18:00   SD Makarska
 7 -
Novo Vrijeme
Osredkar 39’
Musinov 35’
Kazazić 35’
Bajrušović 29’
Eduardo 25’
Osredkar 20’
Bajrušović 14’
 5
Futsal Dinamo
Kanjuh 39’
Grbeša 31’
Penava 23’
Ziberi 17’
Grbeša 10’
Osmina finala Hrvatskog kupa
2017-01-20   18:00   SD Lovre Monti, Knin
 1 -
Kijevo Knin
Šućur 33’
 8
Futsal Dinamo
Penava 39’
Penava 32’
Reed 29’
Čekol 26’
Kanjuh 23’
Matošević 14’
Kanjuh 14’
Penava 2’
Osmina finala Hrvatskog kupa
2017-01-14   16:00   Kutija Šibica
 6 -
Futsal Dinamo
Čekol 38’
Horvat 36’
Čekol 26’
Kanjuh 25’
Penava 19’
Penava 4’
 3
Kijevo Knin
Knežević 34’
Djak-Božić 28’
Palavra 4’
Finale Kupa regije Sjever
2016-12-23   20:00   SD Mladost Karlovac
 2 -
Futsal Dinamo
Capar 22’
Penava 12’
 0
Jesenje
I HMNL 11. kolo
2016-12-13   20:00  
 1 -
Potpićan 98 AD Tokić
Drndić 16’
 4
Futsal Dinamo
Čekol 37’
Horvat 13’
Herceg 3’
Matošević 3’
I HMNL 10. kolo
2016-12-02   19:00   SD Dom sportova II
 2 -
Futsal Dinamo
Matošević 28’
Grbeša 14’
 4
Nacional
Rafael 28’
Perić 25’
Čujec 20’
Perić 8’
1/2 finale Kupa regije Sjever
2016-11-30   20:30   SD Pisarovina
 2 -
Alumnus
Majić 38’
Pintar 3’
 6
Futsal Dinamo
Horvat 39’
Capar 37’
Capar 36’
Kanjuh 27’
Penava 17’
Ziberi 11’
Humanitarna utakmica za obnovu vukovarskog vodotornja
2016-11-27   20:30   Borovo Naselje
 8 -
Futsal Dinamo
Penava 40’
Grbeša 31’
Grbeša 29’
Reed 28’
Šulentić 27’
Ziberi 23’
Ziberi 8’
Horvat 6’
 0
Aurelia Futsal
I HMNL 9. kolo
2016-11-25   20:00   SD Brod
 3 -
Brod 035
Petrović 35’
Bundavica 19’
Bundavica 9’
 6
Futsal Dinamo
Horvat 32’
Grbeša 19’
Grbeša 14’
Ziberi 6’
Matošević 4’
Matošević 1’
1/4 finale Kupa regije Sjever
2016-11-23   21:00   SD Martinovka
 10 -
Futsal Dinamo
Čekol 36’
Gagulić 31’
Kanjuh 25’
Horvat 24’
Horvat 18’
Čekol 14’
Ziberi 10’
Horvat 10’
Penava 3’
Matošević 1’
 0
Novi Marof
I HMNL 8. kolo
2016-11-20   19:00   SD Trešnjevka
 2 -
Futsal Dinamo
Kanjuh 36’
Grbeša 8’
 3
Split Tommy
Babić 28’
Cruz 21’
Cruz 7’
I HMNL 7. kolo
2016-11-11   20:00   Dom sportova II
 3 -
Futsal Dinamo
Reed 22’
Ziberi 10’
Grbeša 8’
 2
Osijek Kelme
Mijić 9’
Ćurković 8’
I HMNL 6. kolo
2016-11-06   18:00   Dom sportova (Vrgorac)
 1 -
Vrgorac
Martinac 7’
 2
Futsal Dinamo
Penava 35’
Penava 30’
I HMNL 5. kolo
2016-10-28   20:00   Dom sportova II
 7 -
Futsal Dinamo
Kanjuh 40’
Grbeša 39’
Bevanda (a.g.) 28’
Horvat 27’
Grbeša 20’
Grbeša 5’
Grbeša 5’
 6
Square
Micevski 40’
Micevski 37’
Ivanković 30’
Cvjetković 21’
Rezo 15’
Đuraš 14’
I HMNL 4. kolo
2016-10-22   20:30   SD Sutinska vrela
 2 -
Uspinjača
Petrović 32’
Čirjak 22’
 3
Futsal Dinamo
Čekol 30’
Penava 26’
Čekol 16’
I HMNL 3. kolo
2016-10-16   19:30   Dom sportova II
 5 -
Futsal Dinamo
Grbeša 37’
Reed 34’
Penava 22’
Penava 14’
Ziberi 2’
 2
Solin
Andrijašević 36’
Kardum 17’
I HMNL 2. kolo
2016-10-08   18:00   SD Martinovka
 4 -
Alumnus
Matan 35’
Pajalić 32’
Pajalić 24’
Davidović 10’
 8
Futsal Dinamo
Penava 40’
Ziberi 34’
Grbeša 19’
Ziberi 15’
Đulvat 14’
Capar 10’
Penava 7’
Penava 2’
I HMNL 1. kolo
2016-10-01   20:15   Dom sportova II
 1 -
Futsal Dinamo
Šulentić 5’
 1
Novo Vrijeme
Musinov 24’
2016-09-09   18:00   Šalata
 5 -
Futsal Dinamo
Grbeša 38’
Grbeša 29’
Ziberi 19’
Penava 14’
Penava 8’
 5
Doukas
Petterson 35’
Petterson 34’
Ferreira 25’
Karavidas 16’
Konstantinou 6’
Doigravanje za prvaka Hrvatske (polufinale)
2016-05-22   18:00   SD Martinovka
 1 -
Futsal Dinamo
Perković 30’
 2
Split Tommy
Bajrušović 17’
Perišić 14’
Doigravanje za prvaka Hrvatske
2016-05-13   20:30   SC Gripe
 7 -
Split Tommy
Neto 46’
Genario 43’
Davi 43’
Jelovčić 31’
Jelovčić 27’
Jelovčić 26’
Davi 23’
 6
Futsal Dinamo
Perković 45’
Penava 42’
Ziberi 39’
Kanjuh 31’
Perković 18’
Horvat 10’
I HMNL 22. kolo
2016-05-06   20:00   SD Martinovka
 2 -
Alumnus
Matan 35’
Kubović 26’
 6
Futsal Dinamo
Majić 40’
Penava 40’
Penava 38’
Majić 27’
Kanjuh 15’
Penava 4’
I HMNL 21. kolo
2016-04-29   20:00   Dom Sportova II
 2 -
Futsal Dinamo
Čekol 30’
Kanjuh 24’
 4
Split Tommy
Bajrušović 35’
Perišić 31’
Bajrušović 19’
Bajrušović 4’
1/4 finale Hrvatskog malonogometnog kupa
2016-04-22   21:00   ŠD Sutinska vrela
 6 -
Split Tommy
Bajrušović 34’
Grcić 29’
Grcić 10’
Neto 9’
Suton 6’
Škorić ag 6’
 4
Futsal Dinamo
Penava 29’
Perković 22’
Penava 17’
Capar 16’
I HMNL 20. kolo
2016-04-17   19:30   GSD Makarska
 1 -
Novo Vrijeme
Buzov 34’
 7
Futsal Dinamo
Kanjuh 40’
Capar 33’
Capar 33’
Pezelj 29’
Čekol 17’
Penava 14’
Ziberi 5’
I HMNL 19. kolo
2016-04-09   20:00   Dom sportova II
 3 -
Futsal Dinamo
Kanjuh 38’
Kanjuh 28’
Perković 6’
 2
Uspinjača
Čirjak 32’
Postružin 12’
I HMNL 18. kolo
2016-04-03   21:00   SD Gospino polje
 8 -
Square
Bevanda 35’
Duvančić 34’
Cvjetković 34’
Cvjetković 22’
Bevanda 12’
Đuraš 12’
Bevanda 9’
Duvančić 7’
 4
Futsal Dinamo
Kubašek 37’
Ziberi 30’
Pezelj 29’
Pezelj 22’
I HMNL 17. kolo
2016-03-30   20:30   Dom sportova II
 0 -
Futsal Dinamo
 2
Nacional
Čujec 19’
Novak 10’
I HMNL 16. kolo
2016-03-18   20:00   SD Bilankuša
 3 -
Solin
Bogdanović 39’
Andrijašević 30’
Andrijašević 30’
 5
Futsal Dinamo
Ziberi 40’
Capar 39’
Majić 26’
Ziberi 16’
Ziberi 7’
I HMNL 15. kolo
2016-03-12   17:00   SD Kutija šibica
 4 -
Futsal Dinamo
Ziberi 38’
Pezelj 37’
Horvat 33’
Ziberi 1’
 2
Vrgorac
Vuković 39’
Znaor 9’
1/8 finala Hrvatskog malonogometnog kupa
2016-03-08   20:00   SD Gospino polje
 2 -
Square
Šamija 40’
Tikvica 39’
 1
Futsal Dinamo
Cvjetković ag 36’
I HMNL 14. kolo
2016-03-05   20:00   SD Mocire, Zadar
 3 -
Murter
Jezdžić 28’
Kresović 19’
Jezdžić 16’
 7
Futsal Dinamo
Đulvat 36’
Kanjuh 32’
Pezelj 31’
Ziberi 23’
Kanjuh 20’
Kanjuh 14’
Ziberi 9’
I HMNL 13. kolo
2016-02-27   20:00   SD Martinovka
 4 -
Futsal Dinamo
Penava 30’
Perković 30’
Pezelj 18’
Penava 15’
 2
Osijek Kelme
Jurić 40’
Pandurević 27’
I HMNL 12. kolo
2016-02-19   20:30   SD Mate Blažine
 1 -
Potpićan 98 AD Tokić
Bojkić 2’
 7
Futsal Dinamo
Capar 40’
Ziberi 40’
Bojkić ag 31’
Penava 27’
Horvat 16’
Pezelj 12’
Kanjuh 6’
1/8 finala Hrvatskog malonogometnog kupa
2016-02-17   19:30   ŠD Sutinska vrela
 3 -
Futsal Dinamo
Penava 25’
Perković 10’
Penava 7’
 0
Square
Finale Kupa Hrvatske (regija Sjever)
2015-12-18   20:45   SD Mladost
 5 -
Futsal Dinamo
Đulvat 40’
Ziberi 34’
Majić 22’
Kanjuh 17’
Horvat 12’
 2
Rugvica
Jurić 39’
Kuninec 34’
Polufinale Kupa Hrvatske (regija Sjever)
2015-12-08   19:30   Novi Marof
 1 -
Novi Marof
Harmicar 23’
 4
Futsal Dinamo
Kanjuh 39’
Kanjuh 37’
Pezelj 17’
Toth 11’
Četvrtfinale Kupa Hrvatske (regija Sjever)
2015-11-29   20:00   SD Martinovka
 3 -
Futsal Dinamo
Perković 30’
Pezelj 22’
Ziberi 4’
 1
Alumnus
I. Matan 39’
I HMNL 11. kolo
2015-11-22   20:00   SD Dubrava
 4 -
Futsal Dinamo
Penava 39’
Kanjuh 32’
Kanjuh 28’
Đulvat 26’
 3
Alumnus
Pintar 40’
Ledinščak 28’
Markić 14’
Prijateljska utakmica
2015-11-18   19:30   Vinkovci
 0 -
Aurelia Futsal
 8
Futsal Dinamo
Vlahović 35’
Ziberi 31’
Franja 28’
Ziberi 22’
Ziberi 19’
Penava 8’
Ziberi 7’
Kanjuh 2’
I HMNL 10. kolo
2015-11-14   20:00   SC Gripe
 7 -
Split Tommy
Jakovljević 33’
Jelovčić 32’
Genario 32’
Genario 30’
Jelovčić 18’
Jelovčić 6’
Pavić 1’
 2
Futsal Dinamo
Đulvat 37’
Kanjuh 27’
I HMNL 9. kolo
2015-11-07   19:00   ŠD Sutinska vrela
 2 -
Futsal Dinamo
Kanjuh 40’
Kanjuh 32’
 0
Novo Vrijeme
I HMNL 8. kolo
2015-11-04   20:30   Fusio
 1 -
Uspinjača
Starčević 10’
 1
Futsal Dinamo
Toth 20’
I HMNL 7. kolo
2015-10-31   19:00   Dom sportova II
 4 -
Futsal Dinamo
Kanjuh 39’
Kanjuh 34’
Capar 30’
Đulvat 2’
 1
Square
Cvjetković 30’
I HMNL 6. kolo
2015-10-24   19:30   Fusio
 4 -
Nacional
Kocić 27’
Novak 27’
Grbeša 9’
Kocić 6’
 0
Futsal Dinamo
I HMNL 5.kolo
2015-10-17   19:00   Dom sportova II
 7 -
Futsal Dinamo
Horvat 39’
Ziberi 35’
Penava 33’
Kanjuh 27’
Horvat 26’
Penava 12’
Capar 3’
 1
Solin
Ćorluka 3’
I HMNL 4. kolo
2015-10-11   18:30   SD Dom športova
 2 -
Vrgorac
Znaor 28’
Stanković 17’
 1
Futsal Dinamo
Pezelj 33’
I HMNL 3. kolo
2015-10-04   18:00   Dom sportova II
 6 -
Futsal Dinamo
Toth 30’
Horvat 28’
Toth 22’
Capar 19’
Toth 1’
Čekol 1’
 1
Murter
Klarin 24’
Humanitarna utakmica
2015-09-26   19:30   ŠD Ratanska Vas
 4 -
KMN Dobovec
Kroflič 39’
Repinec 31’
Marot 20’
Vrabel 15’
 2
Futsal Dinamo
Grgić 37’
Đulvat 30’
I HMNL 2. kolo
2015-09-25   20:00   ŠD Zrinjevac
 3 -
Osijek Kelme
Čurković 38’
Horvat 30’
Kajfeš 20’
 2
Futsal Dinamo
Mladina ag 26’
Đulvat 14’
I HMNL 1. kolo
2015-09-18   20:00   Dom sportova II
 9 -
Futsal Dinamo
Capar 25’
Pezelj 22’
Đulvat 20’
Đulvat 13’
Horvat 12’
Ziberi 11’
Penava 10’
Ziberi 9’
Ziberi 3’
 0
Potpićan 98 AD Tokić
Doigravanje za prvu ligu 6. kolo
2015-06-07   19:00   Dom sportova II
 4 -
Futsal Dinamo
Capar 40’
Perković 39’
Đulvat 20’
Pezelj 19’
 2
Potpićan 98 AD Tokić
Jasprica 32’
Lukačić 21’
Doigravanje za prvu ligu 5. kolo
2015-06-03   20:00   Vinkovci
 2 -
Aurelia Futsal
Grbanović 29’
Kujundžija 25’
 3
Futsal Dinamo
Pezelj 16’
Franja 10’
Majić 6’
Doigravanje za prvu ligu 4. kolo
2015-05-31   19:00   Dom sportova II
 5 -
Futsal Dinamo
Škorić 36’
Perković 35’
Pezelj 23’
Majić 22’
Capar 4’
 1
Crnica
Đulvat O.G. 33’
Doigravanje za prvu ligu 3. kolo
2015-05-24   20:30   Labin
 2 -
Potpićan 98 AD Tokić
Jasprica 19’
Lalić 5’
 3
Futsal Dinamo
Perković 34’
Perković 17’
Franja 3’
Doigravanje za prvu ligu 2. kolo
2015-05-19   20:00   Dom sportova II
 5 -
Futsal Dinamo
Grgić 32’
Franja 24’
Purgar 21’
Perković 14’
Perković 4’
 0
Aurelia Futsal
Doigravanje za prvu ligu 1. kolo
2015-05-17   20:00   S.D. Baldekin
 2 -
Crnica
Vuković 28’
Bugarija 6’
 7
Futsal Dinamo
Škorić 37’
Grgić 33’
Capar 20’
Purgar 19’
Franja 17’
Majić 16’
Purgar 14’
II. HMNL Sjever
2015-04-26   18:00   Dom sportova II
 4 -
Futsal Dinamo
Majić 28’
Franja 21’
Franja 20’
Franja 10’
 0
Rugvica
II. HMNL Sjever
2015-04-20   20:30   Fusio
 8 -
Agram Extreme
Starčević 40’
Toth 39’
Starčević 34’
Ježić 32’
Zeko 17’
Starčević 15’
Toth 12’
Ježić 11’
 6
Futsal Dinamo
Franja 32’
Stipić 29’
Franja 25’
Franja 23’
Đulvat 22’
Franja 4’
II. HMNL Sjever
2015-04-11   19:30   Dom sportova II
 5 -
Futsal Dinamo
Pavlović 39’
Perković 38’
Pezelj 32’
Pezelj 29’
Stipić 22’
 1
Zagreb 92
Garibović 5’
II. HMNL Sjever
2015-04-09   21:00   Petrinja
 1 -
Petrinjčica
Lovrenčić 8’
 2
Futsal Dinamo
Capar 15’
Perković 4’
Humanitarna
2015-03-29   19:00   SD Kutina
 5 -
Kutina
H. Gelo 39’
Sertić 34’
Radić 26’
D. Gelo 23’
H. Gelo 22’
 6
Futsal Dinamo
Čošić 36’
Grgić 28’
Majić 27’
Čošić 25’
Majić 11’
Đulvat 10’
II. HMNL Sjever
2015-03-13   21:00   ŠD Sutinska Vrela
 6 -
Futsal Dinamo
Franja 33’
Grgić 30’
Perković 23’
Capar 18’
Capar 15’
Đulvat 3’
 0
Kozakiv
II. HMNL Sjever
2015-03-06   21:00   ŠD Sutinska Vrela
 11 -
Futsal Dinamo
Ilić 31’
Ilić 29’
Stipić 25’
Pavlović 20’
Đulvat 19’
Pavlović 17’
Đulvat 12’
Capar 11’
Purgar 6’
Franja 5’
Franja 4’
 1
Siscia
Bobinac 32’
1/8 finala Hrvatskog malonogometnog kupa
2015-02-24   20:30   Fusio
 5 -
Nacional
Novak 39’
Grbeša 38’
Surudžić 33’
Grbeša 13’
Kocić 2’
 3
Futsal Dinamo
Šokota 23’
Pezelj 19’
Pezelj 15’
Prijateljska utakmica
2015-02-18   21:00   ŠD Sutinska vrela
 3 -
Futsal Dinamo
Pezelj 40’
Perković 36’
Šokota 3’
 5
Dobovec
Marot 39’
Vojsk 33’
Mordej 31’
Kugler 30’
Repinc 29’
1/8 finala Hrvatskog malonogometnog kupa
2015-01-28   20:00   KC Dražen Petrović
 2 -
Futsal Dinamo
Franja 33’
Stipić 25’
 8
Nacional
Kocić 37’
Grbeša 32’
Kubović 25’
Kocić 22’
Kocić 19’
Grbeša 15’
Novak 11’
Kocić 3’
Humanitarna
2014-12-29   21:00   KC Dražen Petrović
 4 -
Futsal Dinamo
Šokota 31’
Zorić 27’
Grgić 20’
Franja 10’
 6
Nordic Stars
Savolainen 39’
J. Kytola 36’
Kytola 24’
Avanesovs 18’
Mostrios 11’
Čistjakovs 9’
Finale Kupa Hrvatske (regija Sjever)
2014-12-08   20:00   KC Dražen Petrović
 4 -
Futsal Dinamo
Purgar 40’
Stipić 39’
Grgić 35’
Pezelj 19’
 3
Alumnus
Grbeša 27’
Penava 16’
Grbeša 14’
Polufinale Kupa Hrvatske (regija Sjever)
2014-12-05   21:00   ŠD Sutinska vrela
 8 -
Futsal Dinamo
Šokota 29’
Pezelj 24’
Grgić 21’
Stipić 19’
Šokota 19’
Pezelj 18’
Grgić 7’
Šokota 3’
 2
Rugvica
Stanić 35’
Jurić 23’
Četvrtfinale Kupa Hrvatske (regija Sjever)
2014-11-26   19:00   ŠD Sutinska vrela
 3 -
Futsal Dinamo
Jelušić 32’
Pezelj 22’
Stipić 2’
 1
Kozakiv
Buzadžić 21’
II. HMNL Sjever
2014-11-21   20:30   Jalšovec Nartski
 3 -
Rugvica
Duvnjak 34’
Rašić 13’
Majić 6’
 7
Futsal Dinamo
Huzjak 39’
Pezelj 37’
Grgić 23’
Pavlović 18’
Pavlović 10’
Šokota 6’
Stipić 5’
Prijateljska
2014-11-18   17:23   SD Borovo
 1 -
Aurelia Futsal
Zovko 13’
 2
Futsal Dinamo
Grahovac 28’
Pezelj 9’
II. HMNL Sjever
2014-11-14   19:15   ŠD Sutinska Vrela
 4 -
Futsal Dinamo
Pezelj 33’
Grgić 26’
Šokota 17’
Pezelj 8’
 3
Agram Extreme
Javornik 39’
Bačić 31’
Stojanović 26’
Osmina finala Kupa Hrvatske (regija Sjever)
2014-11-10   20:00   Novi Marof
 2 -
Novi Marof
Krasniqi 27’
Sokser 15’
 7
Futsal Dinamo
Purgar 39’
Stipić 38’
Pezelj 31’
Šokota 29’
Šokota 22’
Šokota 9’
Đulvat 2’
II. HMNL Sjever
2014-11-09   20:40   ŠD Sutinska vrela
 0 -
Zagreb 92
 4
Futsal Dinamo
Đulvat 39’
Franja 31’
Pezelj 23’
Šokota 7’
II. HMNL Sjever
2014-10-24   20:15   ŠD Sutinska vrela
 8 -
Futsal Dinamo
Pavlović 38’
Franja 36’
Pavlović 24’
Grgić 22’
Purgar 14’
Purgar 7’
Grgić 5’
Franja 2’
 3
Petrinjčica
Marjanović 21’
Đukić 13’
Lovreković 5’
II. HMNL Sjever
2014-10-18   19:00   ŠD Sutinska vrela
 2 -
Kozakiv
Benko 33’
Benko 14’
 2
Futsal Dinamo
Šokota 24’
Šokota 7’
II. HMNL Sjever
2014-10-12   19:00   Dom sportova II
 6 -
Futsal Dinamo
Purgar 36’
Novačić 29’
Pezelj 24’
Šokota 19’
Pezelj 14’
Pavlović 4’
 1
Siscia
Toljan 38’
Prijateljska utakmica
2014-09-28   19:00   ŠD Sutinska vrela
 2 -
Futsal Dinamo
Stipić 37’
Pavlović 7’
 2
Potpićan 98 AD Tokić
Kapun 30’
Pećar 13’

Tablica

  • F.C. Nacional56
  • MNK Split Tommy52
  • MNK Futsal Dinamo49
  • MNK Novo Vrijeme Apfel45
  • MNK Osijek Kelme29
  • MNK Square27
  • MNK Brod 03527
  • MNK Vrgorac23
  • MNK Uspinjača18
  • MNK Alumnus17
  • MNK Albona Potpićan ’987
  • MNK Solin3
Učlani se Postani punopravni član MNK Futsal Dinamo Zahtjev Povjerenici
Jedan član = Jedan glas
MNK Futsal Dinamo © 2014. Sva prava pridržana. E-ito.hr